You Are Here: Home » Europa » Paris, vritet sulmuesi, evakuohet aeroporti Orly -

Paris, vritet sulmuesi, evakuohet aeroporti Orly

Paris, vritet sulmuesi, evakuohet aeroporti Orly
Një person u vra, pasi ai u përpoq që të marrë armën nga ushtari në aeroportin "Orly" në afërsi të Parisit.

Në vijim është operacioni i gjerë policor. Janë vakuuar të gjithë njerëzit nga aeroporti. Në vendin e ngjarjes ndodhet një numër i madh policësh, ekipet e mbrojtjes së rrezeve X, dhe ekipet zjarrfikëse. /Rtv islam

Komentet

    No Comments!

Leave a Comment

Captcha

Shkruaj kodin:

RtvIslam © Copyright 2014 - Powered by: Mevlana Art

Shko ne krye te faqes