You Are Here: Home » Ballkani » Vuçiç: Së shpejti takohem me Putin-in, ndoshta para zgjedhjeve -

Vuçiç: Së shpejti takohem me Putin-in, ndoshta para zgjedhjeve

Vuçiç: Së shpejti takohem me Putin-in, ndoshta para zgjedhjeve
Kryeministri serb njëherësh kandidat në zgjedhjet presidenciale, Aleksandar Vuçiç ka deklaruar se së shpejti do të takohet me presidentin rus, Vladimir Putin, me gjasë para zgjedhjeve.

Gjatë prezantimit të Shërbimit të Transmetimit Publik, Vuçiq ka thënë se me Putin-in deri tani është parë nëntë herë, dhe se do të takohen përsëri. /Syri.net

Komentet

    No Comments!

Leave a Comment

Captcha

Shkruaj kodin:

RtvIslam © Copyright 2014 - Powered by: Mevlana Art

Shko ne krye te faqes