You Are Here: Home » Trojet Shqiptare » Klinë, një i ri gjendet i mbytur në pus -

Klinë, një i ri gjendet i mbytur në pus

Klinë, një i ri gjendet i mbytur në pus
Një i ri 24 vjeçar është gjetur i mbytur në një pus në fshatin Siqevë të Klinës.

Në vendin e ngjarjes menjëherë kanë dalë Policia bashkë me ekipin për emergjencë dhe me mjekun.

Rasti ka ndodhur të premtën pasdite dhe tash janë duke u hetuar shkaqet e vdekjes, nëse është vetëvrasje apo vrasje e qëllimtë. /Telegrafi/

Komentet

    No Comments!

Leave a Comment

Captcha

Shkruaj kodin:

RtvIslam © Copyright 2014 - Powered by: Mevlana Art

Shko ne krye te faqes