You Are Here: Home » Kosova » Flet Enver Hoxhaj se cka po ndodh në selinë e PDK-së ku po vendosen listat e deputeteve -

Flet Enver Hoxhaj se cka po ndodh në selinë e PDK-së ku po vendosen listat e deputeteve

Flet Enver Hoxhaj se cka po ndodh në selinë e PDK-së ku po vendosen listat e deputeteve
Partia Demokratike e Kosovës është në momentet përfundimtare të hartimit të listave për deputet.

Nënkryetari i Partisë i Demokratike Enver Hoxhaj është parë duke hyrë në selin e partisë me një disponim të mirë, madje duke shprehur bindjen për fitore të sigurtë të PDK-së, dhe partnerëve të tyre të koalicionit.

Hoxhaj nuk ka komentuar se kush janë emrat e listës së deputetëve të PDK-së. Ai ka demantuar se ka mospajtime brenda në PDK dhe sipas tij qdo gjë po shkon në frymen e demokracisë,raporton Kosova Post.

Ndryshe nga selia janë parë duke dal ish deputet të deritanishëm të PDK-së. Blerta Deliu nuk është parë në disponim të mire edhe pse sipas saj lidershipi i partisë do të vendos emrat pa dashur të komentoj nese edhe ajo ësht? pjesë e listës.

Komentet

    No Comments!

Leave a Comment

Captcha

Shkruaj kodin:

RtvIslam © Copyright 2014 - Powered by: Mevlana Art

Shko ne krye te faqes